18 дек. 2013 г.

Батьківщину, синок, не вибирають

Це так. Але навіщо в цьому все життя по вуха жити. Україна найбільш корумпована країна в Європі з найбільшими в Європі цінами на автомобілі і квартири. Розумово адекватно сприймаючій людині тут жити сумно. Не включайте радіо і не дивіться політкартинку в телевізорі і ви станете на шлях виправлення. Тут немає інтелектуальної еліти, тут є тільки цинічні грантоїди. Не дивіться ідіотизм телесеріалів і ницість телешоу і ви станете вільнішим. Дистанцюйтеся від цього географічного простору якомога раніше і ви відчуєте себе людиною.

Тут ніхто не протестує проти безробіття, чи малих зарплат, проти корупції, проти мафії. Тут протестують за політику. Тут плачуть, що погано жити. Але на вулиці стільки машин і далеко не копійчаних, що неможливо пройти.
"У кожного своя доля і свій шлях широкий...", як казав Тарас Григорович. У когось свій, у мене свій. І кожному своє.
Пацифічним стовбиченням під концерти на майданах авторитарні диктатури не звалюють. Це українське острівне дикунство. Виявляється, можна жити на острові і не бути оточеним океаном. Цей острів тут в свідомості людей. І звалювати тут нічого не планують. Тут люди звикли жити в системі корупції і їм так жити подобається. Це сумно.
Не вірте, що хоч гіпотетично сюди може прийти Європа. Таке їй непотрібне. А вам не вистачить і всього вашого життя чекати і сподіватися. Поки ви колись не зрозумієте, що "кіна" таки ніколи тут не буде.


                                                                                      ***


Комментариев нет:

Отправить комментарий

Ratings and Recommendations by outbrain